Etsy’de Satış Nasıl Yapılır?

Eğer el işi, antika ve dijital ürünlerinizi satmak istiyorsanız, 60 milyondan fazla müşteriyi içinde barındıran bu e-ticaret platformu tam size göre.

Etsy, dünyanın en büyük el işi ürün satış platformudur.

Etsy’de satış yapmak için genel olarak nelere ihtiyacımız olduğuna bir bakalım:

Etsy Eğitimi:

Etsy’de satış yapmak için gerekli olan tüm aşamalarda bize destek verecek olan bir eğitime ihtiyacımız var. Etsy eğitimi almadan satış yapmaya başlamak, sürüş eğitimi almadan araç kullanmaya benzer. Her ikisinde de bir kaza ile karşılaşma ihtimalimiz çok yüksektir. Bu konuda endişelenmeye hiç gerek yok. Türkiye’nin en iyi Etsy Eğitimine bu link ile indirimli olarak ulaşabilirsiniz: https://konakakademi.com/. Üstelik satın alma bölümünde “kupon kullan” satırına (medium5) kupon kodunu girdiğinizde ek olarak size özel %5 indirim daha kazanacaksınız. Eğitime erişim için aşağıdaki videoyu izlemek faydalı olacaktır.

Etsy Kursu hayatımıza ne katar? Aşağıdaki kısa video ile temel faydalarını öğrenebiliriz.

Paylaştığımız Etsy Eğitimi tamamen videolu içeriklerden oluşmaktadır. Eğitim videolarına istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, tekrar tekrar erişebilirsiniz. Eğitim; El işi ürünlerimi nasıl satarım? El emeği ürünlerimi satmak istiyorum. El emeği ürün satışı. Etsy eğitimi nereden alınır? gibi konu başlıklarını araştıran kişiler için ideal cevaplar içermektedir. Daha fazlası için internet sitesini inceleyebilirsiniz. Başarılar ve bol kazançlar dilerim :)

--

--

Entrepreneur. Master’s Degree: Entrepreneurship konakakademi.com

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store